Dárek k nákupu

4kg Yoggies Hypoalergenní granule s kozím masem, lisované za studena

312
1 hodnocení

Lisované za studena - suroviny si zachovávají přírodní živiny syrové potravy / V žaludku nebobtnají, jsou skvěle stravitelné (prevence proti torzi žaludku) / Hypoalergenní a dietní – pouze 10,4 % přírodního tuku / Granule neobsahují žádné alergenní složky, jsou bez chemie, obilí, sóji, lepku a nezatěžují trávení / Skvělé pro starší, obézní psy i psy na různých dietách / ALTERNATIVA VETERINÁRNÍCH DIET - Kozí maso je pro psy, po koňském mase, druhé NEJDIETNĚJŠÍ / Kozy netrpí rakovinami (stejně jako např.žralok) / Obsahují přírodní výtažek z mušlí pro podporu šlach, vazů a kloubů / All life stages – pro všechny věkové kategorie psů / Všechny receptury vycházejí ze syrové potravy B.A.R.F. / S živými laktobacily pro posílení imunity a zažívání / Obsahují 61 % masa před sušením / Suroviny jsou mlety "nahrubo" pro podporu trávení a čistý trávicí trakt bez usazenin (proti průjmům a plynatosti) / Pouze z kvalitních surovin a mas z farmových chovů / Díky své tvrdosti mechanicky čistí chrup psa a z jejich chroupání má pes požitek (vyplavování endorfinu) / Baleno EKOLOGICKY v recyklovatelných papírových pytlích


 • Vyprodáno
852 Kč
Kategorie: S Kozím masem - Hypoalergenní s probiotiky
 

Věděli jste, že koza (mj.také žralok) netrpí rakovinou? Kozí maso je (po koňském) pro psa nejdietnější i nejlépe stravitelná masa. Lze jej používat pro všechny rasy a věková stádia psů. Skvěle se hodí do hypoalergenních receptur.

Výhody granulí Yoggies s kozím masem: 

 • Lisované za studena - suroviny si zachovávají přírodní živiny syrové potravy
 • V žaludku nebobtnají, jsou skvěle stravitelné (prevence proti torzi žaludku)
 • Dietní – pouze 10,4 % přírodního tuku
 • Pro psy na dietách, starší i obézní psy, ALTERNATIVA VETERINÁRNÍCH DIET
 • Tyto granule s kozím masem se skvěle hodí i jako běžné krmivo pro dospělé psy s nižší denní aktivitou, starší psy, nebo psy s různými dietami.
 • Tyto granule lze používat také jako skvělé dietní krmivo při různých potížích s trávením, plynatostí i k vyčištění střev.
 • Kozí maso je po koňském pro psy NEJDIETNĚJŠÍ
 • Kozy netrpí rakovinami (stejně jako např.žralok) 
 • Hypoalergenní – neobsahují žádné alergenní složky 
 • Granule jsou vyrobeny bez chemie, obilí, sóji, lepku a nezatěžují trávení
 • Obsahují přírodní výtažek z mušlí pro podporu šlach, vazů a kloubů
 • All life stages – pro všechny věkové kategorie 
 • Všechny receptury vycházejí ze syrové potravy B.A.R.F.
 • S živými laktobacily pro posílení imunity a zažívání 
 • Obsahují 61 % masa před sušením 
 • Mletí nahrubo podporuje a čistí trávicí trakt 
 • Pouze z kvalitních surovin a mas z farmových chovů
 • Díky své tvrdosti mechanicky čistí chrup psa a z jejich chroupání mají psi požitek (vyplavování endorfinu při krmení) 
 • Baleno EKOLOGICKY v recyklovatelných papírových pytlích

   

  Složení: 
  Kozí maso sušené, mleté nahrubo  18 % 
  Sušené, mleté mořské řasy 
  Mletá sušená zelenina (pastiňák, červená řepa, hrách, řepné řízky…) 18 % 
  Bramborové vločky lehce stravitelné 17 % 
  Rýžové klíčky
  Směs bylinek pro psy
  Lněné semínko
  Rybí olej za studena lisovaný 4 %
  Ostropestřec mariánský – semena 
  Konopný olej za studena lisovaný
  Fenykl
  Sušené, mleté borůvky
  Sušený žloutek
  Extract z mušle Perna canaliculus
  Zelená zažívací rašelina 
  Laktobacily na podporu imunity 

  Analytické složky: 
  Hrubý protein 24,8 % 
  Hrubý tuk 10,4 % 
  Hrubá vláknina 3,9 % 
  Hrubý popel 6,9 % 
  Calcium 1,22 % 
  Fosfor 1,02 % 
  Sodík 0,3 %

  Vitamíny a stopové prvky (na kg): 
  Vitamín A – 10.500 iE 
  Vitamín D3 – 1.050 iE 
  Vitamín E – 200 mg 
  Vitamín B1 – 3,5 mg 
  Vitamín B2 – 7 mg 
  Vitamin B6 – 4,2 mg 
  Vitamín B12 – 42 µg 
  Vitamín D– 210 µg 
  Kyselina listová B9 – 0,4 mg 
  Vitamin B3 – 21 mg 
  Vitamín C – 140 mg 
  Kyselina pantothenová B5 – 7 mg 
  Cholinchlorid B4 – 1.050 mg
   
  Stopové prvky: 
  Mangan – 48 mg 
  Měď – 10 mg 
  Zinek – 65 mg 
  Jod – 1,6 mg 

  ► Metabolizovaná energie: 340 kcal/ 100 g 
  ► Skladujte v suchu na chladnějším místě. Neuzavírat dlouhodobě do vzduchotěsných nádob. 
  ► Obsah masa v granulích odpovídá 61 % masa v nesušené formě. 
  (Příklad: jako by v misce vyváženého B.A.R.F.u bylo 61 % kvalitního masa)

  Každý pes je individuální a podle toho je třeba i přistupovat k jeho krmné dávce. Ideální krmnou dávku pro psa volte vždy podle jeho věku, tělesné váhy a aktivity.

  Doporučené množství krmiva na den odpovídá zhruba (pro dospělého psa v průměrné zátěži) 1,2 % jeho tělesné hmotnosti. U štěňat může množství krmiva tvořit až do 2,5 % tělesné hmotnosti na den. Krmné dávky doporučujeme rozdělit štěňatům na 3–5 za den, dospělým psům na 2 dávky/den.  

  Nezapomínejte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody. 

  Krmivo můžete podávat suché, nebo v případě potřeby mírně navlhčené.

  DOPORUČENÍ K NASTAVENÍ KRMNÉ DÁVKY: Yoggies granule lisované za studena s kozím masem mohou být chutnou a výživnou alternativou různých veterinárních diet. V tomto případě doporučujeme, abyste se poradili se svým veterinářem, který zná stav vašeho psa. 

  Doporučení: 

  • Ideální pro dospělé psy v nižší zátěži, nebo psy starší,s nižší potřebou příjmu proteinů a tuků 
  • Vhodné při různých dietách, problémech s alergiemi a potřebou "vyčištění" organismu, hubnutí apod. (při dlouhodobých a vážnějších dietách doporučujeme konzultaci s vašim veterinářem)
  • Vhodné např. i pro březí a kojící feny. které mají problém s příjmem proteinů a tuků (doporučujeme doplnit např. jogurty pro psy) 
  • Při méně náročných dietách lze střídat s granulemi Yoggies - jehněčí s bílou rybou (např. na zimu při nižším množství pohybu) 
  • I tyto granule lze také skvěle doplňovat doplňky potravy, oleji Yoggies apod.  
  • Granule Yoggies s kozím mase, zeleninou a bramborovými vločkami jsou vyvinuty jako "All Life Stages". Proto je lze podávat i starším štěňatům středních a větších plemen od cca 4.–5.měsíce věku např. s trávicími potížemi. Dokrmovat lze např. speciálními Jogurty s laktobacily a živočišným tukem bez laktózy.
  • Tyto granule s kozím masem se skvěle hodí i jako běžné krmivo pro dospělé psy s nižší denní aktivitou, starší psy, nebo psy s různými dietami.
  • Tyto granule lze používat také jako skvělé dietní krmivo při různých potížích s trávením, plynatostí (k vyčištění střev), nebo dietách např. s potížemi ledvin, jater apod. (poraďte se vždy se svým veterinářem)
  • Proto, abyste krmili svého psa zdravě po celý den, můžete k těmto granulím jako svačinu (mezi krmením) přidávat 100–200g  konzervy Yoggies, nebo při vyloučení živočišných tuků (různé diety) např.BARF+ a zeleninové omáčky Yoggies bez masa. 
  • Imunitní systém psa zase podpoříte, pokud budete pravidelně podávat Yoggies Jogurt pro psy a kočky s probiotiky (bez laktózy).
  • Odměnit psa zdravými pamlsky můžete například Sušeným hovězím masem bez konzervantů, nebo Originálními domácí piškoty s kuřecím masem, či lisovanou Fitkostičkou pro zabavení a chroupání, nebo dietními pamlsky bez masa. 

  Víte, že: kozy a žraloci jsou pravděpodobně jedinými živočichy na zemi, kteří netrpí rakovinou? A věděli jste, že je dobré naučit psa chroupat a nehltat? To proto, že pes, když chroupe, má z potravy požitek díky vyplavování endrofinů, tedy „hormonu štěstí“. To pochází z přírody, kdy psi chroupali kosti. Pozor ale dávejte v době přezubení štěněte. V tu dobu je dobré granule mírně vlhčit vodou, aby se pejskovi dobře kousaly a nebolely ho při tom dásně. 

  Tip: Pozor byste si měli dávat na tepelně opracované kosti, nebo pamlsky s cukrem. Tepelně opracované kosti se mohou štěpit v nebezpečně špičaté a ostré kosky. Cukr pro psa může zamenat nabezpečí ve formě cukrovky, a může způsobovat i šedý zákal a slepotu!